Крапельна стрічка емітерна Sanpol, крок між крапельницями 15 см.
<h3>Загальні характеристики:- Тип крапельної стрічки – емітерна, компенсована.
- Діаметр стрічки – 16 мм
- Відстань між крапельницями – 30 см
- Довжина в бухті – 200 метрів
- Товщина стінки - 0,20 мм (8 mil)
- Витрата води – 1,4 л/год
- Робочий тиск - 0,4 - 0,9 Бар
- Стійкість до ультрафіолету - Так
*Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Довжина бухти | 200 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Крапельний полив | |
| Товщина стінки (mil) | 8 |
| Водовилив водовипуску/еміттера (л/год) | 1,4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (м) | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴








