
Мішки під борошно на 10 кг із кольоровим друком "Борошно" поліпропіленові 40х55 см
6,16 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1026-Б-O
+380 (50) 396-54-29
Інна- +380 (67) 547-65-85Інна
- +380 (67) 518-97-21Інна
Мішок поліпропіленовий борошняний на 10 кг з триколірною печаткою.
Мішок поліпропіленовий під муку на 10 кг. 40х55 см. з печаткою та написом «Мука пшенична 10 кг», нанесеною триколірною печаткою.
Такий мішок виготовлений із тканого поліпропіленового полотна. Він підходить для фасування та перевезення борошна завдяки високій щільності плетіння, міцності та вологостійкості. Дно мішка надійно прошите.
Зробіть упаковку борошна привабливою та функціональною!Купуйте мішки для борошна з печаткою.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем. Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Місткість | 10 кг |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (см) | 55 |
| Ширина (см) | 40 |
| Місткість (кг) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,16 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


