УЦІНКА !!!
Касети для розсади на 96 осередків 40х60 см
Важливо:
При надсиланні транспортними компаніями мінімальне замовлення від 10 шт. Інакше касети можуть прийти з пошкодженнями .
Касети для вирощування розсади оптом.
Підходить для таких культур:
- Кабачок, диня, кавун
- Суниця
- Помідори
- Огірки
Характеристики:
Розмір касети (мм) – 400х600
Кількість осередків (шт) - 96
розташування осередків (шт) - 8х12
Розмір осередків – верх (мм) – 40х40
Розмір осередків - низ (мм) - 15х15
Висота (мм) - 60
Кількість в упаковці (шт) – 150
*Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування екрана монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 96 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴










