-12%

Сітка мішечок для захисту винограду від ос фіолетова 28х40 см 5 кг
4,93 ₴
4,34 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 2840-КФ-O
+380 (50) 396-54-29
Інна- +380 (67) 547-65-85Інна
- +380 (67) 518-97-21Інна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка-мішечок з дрібним осередком. Захисна сітка для винограду 5кг (28*40см)
Мішечки із сітки з дрібним осередком 1мм для захисту винограду від ос. Прослужить не один рік
Якісні характеристики матеріалу: тонка поліетиленова високоміцна нитка низького тиску високої щільності.
Використання: на виноградну грона надівається мішечок із сітки, зав'язками фіксується біля основи грона. Можливе багаторазове використання.
Результат: на 100% унеможливлюється пошкодження ягід винограду осами, що відбувається без використання мішків ще до дозрівання врожаю. Щорічні втрати врожаю без використання захисних мішків — 30-40%.
(28х40см) 5кг (в упаковці 500 штук)
Кольори: зелений, фіолетовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 28 см |
| Довжина | 40 см |
| Місткість | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (см) | 40 |
| Місткість (кг) | 5 |
| Ширина (см) | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,34 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.










