
Кран кульовий пластиковий ВН 25х3/4" (внут+нар 3/4")
47,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: BН-D25-3/4"(PP)
- +380 (67) 547-65-85Інна
- +380 (67) 518-97-21Інна
Кран кульовий пластиковий 25х3/4"(ВН) внутрішнє різьблення + взовнішнє різьблення
Кульові крани для поліетиленових труб від SantehPlast є останніми, найпередовішими розробками в галузі запірної арматури з пластику для поліетиленових ПНД труб, що широко застосовуються в системах питного водопостачання, системах поливу, при будівництві басейнів. За допомогою компресійних муфт (цанги) кран ПНД компресійний легко монтується, без застосування будь-яких пристосувань та знання особливих навичок, а запірний механізм у вигляді пластикової кулі забезпечує надійну роботу крана на довгі роки. Кульовий кран ПНД не боїться морозів, вода, що замерзла в зимовому крані, не пошкоджує корпус або інші його частини.
Виготовлений кран із екологічно чистого матеріалу. За своїми характеристиками цей матеріал перевершує багато пластиків, він відрізняється довговічністю, високою стійкістю до перепадів температури, відмінними антикорозійними показниками. Деталі трубопроводу, виконані з цього матеріалу, безвідмовно прослужать весь термін своєї служби, а вода, яка замерзла у фітингу, не зашкодить його, пластик здатний розширюватися, а потім набувати початкової форми.
*Форма фітинга та колір може відрізнятися.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип затвору | Кульовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кран |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різь | 3/4" |
| Стан | Нове |
| Внутрішня різь | 3/4" |
| Основні атрибути | |
| Діаметр | 25 мм |
- Ціна: 47,25 ₴


